• bussines card
  • orchid, orchidej
  • poppy, mák
  • kala

Přístrojové ošetření pleti

Mikrodermabraze diamantová:

Princip intenzivního mechanického peelingu aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí různé hrubosti, které „obrušují“ vrchní vrstvičku kůže ( epidermis), čistí a oživují ji. Je pleťovou rejuvenací. Nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk. Zlepšuje se prokrvení kůže, dochází ke stimulaci kolagenních a elastických vláken. Výsledkem je hladší, svěží pleť, barevně jednotnější, povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují. Příznivě ovlivňuje i jemné vrásky a strie.

Teplé a studené kladívko:

Účinky a fyziologické funkce probíhající při ochlazení kůže na 5°C: Cévky a rozšířené žilky se redukují a zmenšují.

Ultrazvukový lifting:

Ultrazvukové ošetření umožňuje rychlý a viditelný výsledek s hlubokým průnikem. Přenos aktivních substancí hluboko do pokožky. Ultrazvuk umožňuje hloubkové čištění a sterilizaci tkáně. Eliminuje růst bakterií a infekcí, léčí akné, rozjasňuje pleť, odstraňuje vrásky a vyhlazuje pokožku. Omezuje vznik jizev, velmi zlepšuje hydrataci pokožky. Redukuje výskyt tmavých kruhů a otoků. Mezotherapie bez jehel.

Fotonová terapie:

Antialergické, zvýšení výživy kůže, zlepšuje stav pleti, snižuje zánět, hojí akné, desinfikuje, urychluje regeneraci buněk, buněčnou reprodukci a tvorbu buněčné membrány, posiluje pleť. Zpevnění, lifting pleti, spalování tuků, zmírňuje pigmentové skvrny a tvorbu melaninu.

BIO – Galvanika: Bio – Pen:

Lifting pleti, zpevnění pokožky, snižuje projevy stárnutí, zpevňuje svaly, odstraňuje oční váčky, vypíná a regeneruje pokožku, uvolňuje nečistoty z pórů a snižuje tvorbu popraskaných žilek. Zlepšuje nutriční absorpci a propustnost, redukuje tukové buňky. Korekce celulitidy, zpevnění prsů, hýždí, boků, lifting kůže. Bio - lifting- umožňuje bio elektrickou stimulaci pomocí mikroproudů. Pronikají do buněk, regenerují a navracejí jim balanc.

Ultrazvuková špachtle:

Ultrazvukové hloubkové čištění a sterilizace pleti. Zbavuje póry nečistot a šupinaté kůže, zabraňuje vysychání pokožky, hydratuje, vyrovnává PH pokožky, má sterilizační vlastnosti a pomáhá eliminovat růst bakterií a infekcí. Re- pigmentace a bělení pokožky, léčba akné, zjemňování jizev, zpevnění. Celkové omlazení pleti.

Vysokofrekvenční plazma:

Přístroj generuje plazmové toky, které reagují s biologickou tkání. Je zde dosaženo efektu peelingu, reparace, zpevnění a pružnosti. Podporuje obranu a posílení tkáně.